Întrebați spectatorul în privat

Forumuri Suport modele videochat Întrebați spectatorul în privat

Participant
    RO

Aș evalua foarte mult câteva idei de la modele, despre a controla un spectator deşi vrea să fie privat.
    Cinicul ar putea crede că este tocmai o oportunitate de a face câteva jetoane, mai ales deşi este o zi lentă.
    Dar există spectatori adevărați cu care doriți să fiți mai mult unu-la-unu și le-ați controla asta de la ei?
    Deşi da, care sunt motivele? Ai încredere că nu se vor termina după 2 minute, vrei să-i cunoști mai just, vrei să te asiguri că sunt mulțumiți, vrei să rămână interesați de tine, știi că o vei face. sa te bucuri si de asta?

Un pic de context:
    Aseară un model mi-a pus această întrebare. Eram puțin preocupat de lucrurile pe care le aveam în minte, nu eram întocmai într-o dispoziție bună pentru privat, dar foarte satisfăcut că am rămas să vorbesc public și să dau bacșiș.
    Așa că i-am explicat toate acestea, spunând că mi-ar plăcea să fac asta în altă seară și în curând.
    Ea a venit direct la mine oferindu-mi să-și reducă tariful privat de la 60/min la tocmai 12/min, spunând că vrea să fie privată pentru o lungă perioadă de timp.
    I-am mulțumit pentru ofertă (surprinzătoare), dar i-am reiterat că este din motivele pe care le-am menționat și nu are nicio legătură cu costul. I-am mai spus că nu voi pretinde niciodată să scad tariful.

FWIW, ăsta este cineva cu care am fost privat de multe ori înainte.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.