Întrebări noi: lista de prețuri, BBW etc.

Forumuri General Videochat Întrebări noi: lista de prețuri, BBW etc.

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Aşadar sunt „nou”, mai mult sau mai puțin. Am făcut scena camerei în 2005-2007 (locuiam cu mama și ea a aflat așa că a trebuit să mă opresc) și azi m-am determinat să încerc din nou. Aşadar a trecut ceva timp!! De peste o săptămână răsfoiesc MFC, încercând să-mi fac o idee despre listele de prețuri, ce fac fetele etc. Sunt o fată mai în vârstă și am observat că nu sunt fete foarte masculine în MFC. . Iar cele care sunt acolo sunt plătite cu 80% mai puțin decât fetele mai slabe. Pentru ca este? Nu am început încă, încât vreau să-mi fac toate cercetările și să am toate rațele la rând înainte de a începe. Vreau ca acest lucru să aibă victorie pentru mine și vreau să fac asta ca venit cu normă întreagă. Plănuiesc să cheltuiesc mult timp și energie pentru asta.

    Încerc tocmai să îmi dau seama deşi lipsa -urilor sau a -urilor la preț scăzut pe MFC se datorează faptului că nu taxează suficient sau membrii nu sunt dispuși să plătească atât de mult. Întocmai nu există o piață în MFC pentru fetele cu ceva mai mult? (Nu am peste 300 de livre, 235 de kilograme, 5’4″ și merg la sală în oricare zi.)

    Multumesc preliminar pentru orice raspuns.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php