Întrebare sfat pentru clipuri personalizate

Forumuri General Videochat Întrebare sfat pentru clipuri personalizate

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Sunt nou în toate astea, așa că iartă-mă deşi este o întrebare stupidă. Încerc tocmai să obțin feedback cu privire la ceea ce trebuie făcut.

    Un model de la un site fetiș a fost de învoială să filmeze un clip personalizat pentru mine. A fost un clip destul de prețios (250 de dolari) și am renunțat la exclusivitate pentru ca ea să-l vândă după pofta inimii pe site-urile de clipuri.

    A făcut o lucru uimitoare cu clipul. Sincer, am ieșit mai just decât credeam. Am fost foarte impresionat de clipul tău și mi s-a părut că a făcut o lucru mai bună decât să-l regizez eu.

    Plănuiesc să cumpăr mai multe clipuri de la el în curând.

    Ăsta a fost primul meu clip personalizat, așa că nu știu toate protocoalele.

    Ar trebui să dau bacșiș și, deşi da, cât? Ăsta nu este ca o show gratuită în care ar trebui să ai bacșiș încât fata merită să fie plătită pentru timpul ei.

    Te-am plătit deja și te-am plătit just, plus că poți câștiga mai mulți money vânzându-i pe alte site-uri. Și deşi dau un pont pentru oricare viitor, asta s-ar putea completa.

    Pe de altă adaos, cred că a făcut tot posibilul cu clipul și ar trebui să fie recompensată pentru asta.

    Ar trebui să dau bacșiș? Și deşi da, cât de mult este favorabil?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php