Întrebare despre e-mailul video și utilizarea acestuia

Forumuri Suport modele videochat Întrebare despre e-mailul video și utilizarea acestuia

  • Post
    Aalisa
    Moderator
    RO

    Bună, sunt nou aici (înscris în urmă cu circa o săptămână) și nu sunt model, dar am vrut să aflu ceva mai multe despre industrie în public și despre funcționează lucrurile și am găsit acest site. Inițial aveam să încerc să promovez un alt site, dar am o întrebare pentru oricare dintre voi care au timp să răspundă.

    Este e-mailul video ceva care ar interesa modelele de camere web sau este ceva ce folosesc în prezent? Îmi dau seama că clienții merg adesea pe site-ul camerei web pentru a viziona și a interacționa cu modelele, dar rar modelele urmăresc clienții prin sau mai exact prin cu video, deoarece acel video poate oferi mult mai mult context decât tocmai cuvinte.

    De deopotrivă, e-mailul video nu va fi exclusiv pentru orice site de camere web, este pur și simplu un slujbă pe care oricare din orice industrie îl poate folosi, tare, dar întreb în mod special despre piața camerelor web și mă întrebam deşi ar trebui să introduc un produs de acest tip. . iarmaroc.

    Mulțumesc.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php