Intrebare de pret, pentru gazde

Forumuri General Videochat Intrebare de pret, pentru gazde

Participant
    none

Mi-am pus această întrebare de multe ori, așa că m-am gândit să întreb aici despre părerile gazdelor.
    Azi există site-uri pentru gazde independente și, de deopotrivă, unele site-uri cu un interes mai mare decât media site-urilor de top… așa că de ce vezi atât de de multe ori că pe un site cu un interes mai mare, gazda își va prețul pe secundă mai mare?

De pildă, am văzut o gazdă pe LIvejasmin având un preț pe secundă de 1,49 USD, iar in ce perioada o găsesc pe aceeași fată de la Camcontacts, are prețul de 2,99 pe secundă… și bineînțeles, în acest întâmplare, am aș putea discuta cu ea în chatul gratuit pe Camcontacts, după aceea merg la Livejasmin pentru a deţine o show privată cu ea, încât pentru mine nu are substrat să plătesc mai mult deşi primesc același program mai ieftin în altă adaos… dar pentru altă mână , deşi ar fi just (sau inteligent) să păstrăm același preț pe Camcontacts ca pe Livejasmin, ar fi câștigat mult mai just deşi aș fi dus-o într-un loc privat acolo, iar deşi prețul este același, bineînțeles că o voi face. fii just si asa voi reţine in privat pe un site unde gazda are un interes mai potrivit

Aşadar întrebarea mea este, care este motivul pentru acest tip de preț, de ce să percepeți mai mult pe site-ul unde procentul de plată este mai potrivit? Există un motiv potrivit pentru asta?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.