Interzis pe Chaturbate și verificarea vârstei nu funcționează.

Forumuri Lista Camsite Videochat Chaturbate Forum Interzis pe Chaturbate și verificarea vârstei nu funcționează.

Participant
    RO

Bună, de curând mi s-a interzis chaturbate și habar nu am de ce. Mă uitam tocmai la modelele mele obișnuite și a doua zi dimineața mi-a fost blocat IP-ul. Am experimentat să trimit un de asistență în acest substrat, dar mi-au interzis imediat contul afirmând că sunt minor pentru streaming pe care nici măcar nu-l difuzez ca model.

Am experimentat să obțin o contestație prin verificarea vârstei. Am trimis deja vreo 6 perechi de fotografii folosind camera mea de 600 USD cu o funcție de focalizare automată foarte bună și setări de iluminare pentru a face imaginile și informațiile cât mai clare probabil, dar toate au fost refuzate. Mi-am folosit permisul de comandă (PH), dar ei au vrut să-mi folosească pașaportul (PH) și am făcut-o. Nu am acoperit niciuna dintre informații și ultima eroare ar comunica că este prea întuneric, dar informațiile și fața mea sunt cert vizibile. Aveam deja două panouri de în fața mea. Am contactat serviciul de asistență în acest substrat, dar până azi nimeni nu mi-a răspuns la de mai mult de 12 ore. Am auzit că ăsta este cel mai potrivit loc pentru a obține sprijin, așa că postez un temă aici.

Volum solicitare de intrare: 18577240
    nume de utilizator: mrdeepee

Mulțumesc că ți-ai acordat timp să-mi citești threadul!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.