interzis de la CB

Forumuri General Videochat interzis de la CB

Participant
    RO

Hahaha Ok

Aşadar, știu că există o „audiență”. [shaming] chaturbate’ da, dar din moment ce vedem firele ‘I got banned’ în oricare zi, m-am gândit să avantaj de această ocazie pentru a-mi realiza propriile mele.

așa că înainte de a intra online, rar îmi place să trimit o fotografie cu tweetul meu „online”,

Am folosit rar instantanee reale ale camerei web pentru asta.

În loc să o fac în timp ce sala este întâlnită și multitasking, am decis să o fac pe contul meu de membru/browser inițial.

Nu sunt acolo pentru a fi urmărit, așa că îmi protejez camera prin parolă, aşa încât să obține o captură de ecran de însuşire „difuzare” în locul acelei mici capturi de ecran întârziate înainte de difuzare.

Oricum, intru în acel cont, îmi configurez iluminarea/etc, după aceea dansez în jurul unor capturi de ecran.

Am primit circa 3 capturi de ecran și după aceea BAM… eroare, vă rugăm să reîmprospătați pagina…

Îmi actualizez ecranul la „interdicție pentru minori”

nu este un cont tks și NIMENI NU PUTEA INTRA ÎN CAMERA MEA decât deşi mi-a luat parola de undeva. lolwut (o parolă pe care nu am dat-o niciodată)

ce mai faci?

Înseamnă asta că un oficial CB urmărea camera mea protejată cu parolă, mă urmărea fără a face un spectacol pentru un public de zero persoane?

contul meu model este just. așa că sperăm că acest lucru este hilar/tampit, nu frustrant.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.