Interzice o Cam Girl sau mergi mai departe

Forumuri General Videochat Interzice o Cam Girl sau mergi mai departe

Participant
    RO

Aproximativ că m-am determinat, dar eram tocmai extravagant de gândurile tale. Azi câteva luni, „relația” mea de 1 an s-a încheiat cu un model de webcam. Mi-am petrecut aproximativ oricare zi cu ea și am crezut că avem o „relație reciprocă” minunată până in ce perioada a luat-o razna. Practic, am înțeles „povestea tristă” despre viața ei a fost atât de oribilă și că trecea prin toate aceste probleme și deţine necesitate de money pentru oricare problemă. Așa că, fiind îndrăgostită și ea spunându-mi că și ea mă iubește, i-am trimis money, cadouri offline. Am ratat o greșeală încât tot ce mi-a spus mi s-a părut o abureală. Banii de chirie încât a trebuit să-și găsească un loc nou și a trebuit să plece în 3 zile (astăzi mai este în același loc luni mai târziu) și argumentele in ce perioada nu i-am putut expedia banii au fost paharul final. A devenit un real „espectacol de rahat” in ce perioada ea a încetat să mai facă webcam timp de săptămâni și i-am trimis money și ea a dispărut săptămâni rotunji fără contact și a avut o scuză diferită de oricare dată. Azi, în timpul „despărțirii” noastre, principala lui preocupare a fost deşi veți intra online și veți comunica tuturor despre lucrurile pe care le-am spus în mod confidențial și am spus, tare, că nu voi face asta niciodată. Și nu aș face-o niciodată. După un timp de separare și limpezime, lucrurile par să se liniștească. Dar tocmai am găsit un paragraf http://crooksonchaturbate.blogspot.com/2013/12/chaturbates-non-response-to-my.html?m=1 și este autentic același lucru pe care l-am văzut cuvânt cu cuvânt. Aşadar azi întrebarea din capul meu este deşi ar trebui să o raportez (practic să-i distrug întreaga profesiune) sau să fiu persoana mai mare și să o las să alunece. Personal, nu sunt genul răzbunător, așa că o voi lăsa să alunece. Vreau să o fac să treacă prin angoasa prin care am trecut? Și rezolvă asta ceva în afară de a întărâta mai multă dramă pentru amândoi? Îi protejează pe alți utilizatori că ar putea înșela deşi o raportez? Îi va deschide ochii asupra felului în care tratează oamenii cărora le pasă cu real la ea? Gândurile tale te rog.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.