interdicția de supraveghere a vârstei

Forumuri Lista Camsite Videochat Chaturbate Forum interdicția de supraveghere a vârstei

Participant
    RO

Bună, citesc postări aici de ceva timp, dar azi e rândul meu să cer sprijin. Am fost verificat vârsta pe contul meu Chatturbate din martie a acestui an. astăzi dimineata contul meu a fost interzis. fără retransmisii, fără profil de intrare (contul meu plumburiu este de deopotrivă interzis, „ned_jr”). Echipa de asistență CB a răspuns la întrebarea mea cu privire la interdicție, declarând că aceasta se datorează faptului că fotografiile mele de supraveghere sunt neclare și mi-a oferit un link pentru a încărca fotografii noi care mă indică să fac acest lucru. De 4 ori fotografiile mele au fost refuzate azi neclare. A 5-a oară fotografii foarte clare au fost încărcate și refuzate… dar de data aceasta afirmând că fotografiile sunt refuzate încât sunt deja aprobat pe acest cont. contul meu este încă interzis și suportul nu a fost de niciun sprijin. asta este stupid. De peste 5 ani am fost la transmisia CB și nu am avut niciodată mai mult de un avertisment la fața locului încât am stat prea mult în fața camerei mele. Sunt o creatură de obișnuință și, deși am urmarit pe alte site-uri de aproximativ de top, a începe de la sfârşit în altă adaos nu sună foarte seducător. Deşi cineva mă poate sprijini sau mă poate îndruma în direcția corectă pentru a rezolva acest lucru, de preferință favorabil, aș evalua foarte mult. mulțumesc preliminar că m-ați avut aici și pentru orice sprijin pe care îl puteți oferi. ned_este_obraznic

Am atașat câteva schimburi de editate pentru a elimina informațiile personale. expedia e-mailurile înspre cineva deşi lucrează direct pentru CB sau deşi le-a editat pentru a elimina informațiile personale.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.