Îngrijorat de conținutul furat

Forumuri Suport modele videochat Îngrijorat de conținutul furat

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Salut băieți, îmi place foarte mult acest forum și am învățat o mulțime de sfaturi utile. A trecut ceva timp de in ce perioada nu am înregistrat decât o singură dată într-o show publică și înainte de a o face din nou, vreau să fac o lucru mai bună pentru a mă garanta că conținutul meu nu este înregistrat sau postat online. De azi înainte nu aș mai vrea să-mi arăt fața nicidecum, așa am făcut cu prima show pe care am făcut-o. Am lectură toate firele care conțin riscurile streamingului și le-am înțeles pe total, totuși vreau să fac niște solicitări de scoatere DMCA deşi găsesc conținut furat de la prima show pe care am făcut-o. Cred că au fost tocmai vreunul sau doi telespectatori în cele 5 minute în care am fost acolo și vreunul dintre ei (probabil tocmai vreunul) a vorbit, așa că știu că nu a fost un gură. Am urmarit energic online și am urmarit vechiul meu nume de utilizator pe oricare site de depozit/tub pe care l-am găsit și nu am găsit nimic. Există vreo modalitate de a viziona deşi există conținut pe webcast deşi o căutare cu nume de utilizator nu returnează niciun rezultat? Am contactat asistența chaturbate pentru informații despre flux și am restrâns și mai mult căutările, cu toate acestea, au șters deja definitiv contul.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php