Încercați să-mi aduc spectatorii și rata de bacșiș înapoi pe CB sau să îmi creez un cont nou?

Forumuri Suport modele videochat Încercați să-mi aduc spectatorii și rata de bacșiș înapoi pe CB sau să îmi creez un cont nou?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Ei just, am început CB Cam în octombrie și am luat tocmai o singură perioadă de plată pentru a câștiga puțin peste 10000 de tone. De victorie. Dar după aceea m-am oprit încât aveam niște probleme în familie.

    Azi m-am întors de săptămâna trecută, dar a fost foarte chinuitor să îmi recuperez rata de vizionare/sfaturi (sunt în jur de 20 de spectatori și niciunul din sfaturi aproximativ în oricare zi, dar au fost 2 zile în care am primit 15 USD și, respectiv, 72 USD), indiferent de importanță. ceea ce faci. , și sunt mai demoralizat în privința camerei (sunt deja demoralizat și am probleme în a ține un program, dar iubitul meu mă ajută ca să fi obișnuit pe CB).

    Așadar, este mai just să încerci în continuare și să ai răbdare sau pur și simplu să încep un cont nou și să avantaj de ocazie pentru a deţine noi obișnuiți, deoarece îmi voi recupera statutul „nou”?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php