încercând să lucrez la mfc

Forumuri Suport modele videochat încercând să lucrez la mfc

Participant
    RO

Bună ziua tuturor!
    Din păcate, istoricul meu cu MFC a fost scurt. Am creat un cont azi 1 an. Cu toate acestea, nu am lucrat niciodată la el la momentul respectiv, dar am decis să continui să lucrez la el azi 2 luni și ceva… Am făcut fotografii profesionale, ținute , entuziasm, mi-am petrecut timp creându-mi profilul aşa încât să arate drăguț și nu plictisitor și , tare… M-am autentificat :-D. Am glumit, am zâmbit la nesfârșit, am experimentat tot posibilul… Totuși, nu mi-am stabilit niciun obiectiv și nici nu am arătat . Deţine câțiva membri, dar nu era prea nerăbdător să-mi spună mai mult decât câteva complimente și după aceea să plece. 2 băieți mi-au dat întocmai un bacșiș, dar foarte mic. Am avut și membri cu puncte înalte. Nu au vorbit. Au stat acolo fără să spună nimic timp de 2 sau 3 ore. După această perioadă de timp (circa 2-3 ore) scorul camerei mele a scăzut de la 1000 la 723 și traficul a scăzut. M-am conectat a doua noapte. Unii membri. Scorul meu a scăzut în tocmai 2 ore la 700 și ceva… Azi nu mă vor lăsa să creez conturi noi, amenință că vor înconjura tot ce am (probabil voi fi interzis pentru totdeauna… încât am întemniţat deja 2 conturi pe care le-am avut, aşadar nu prea stiu ce sa inchida), nu stiu ce sa fac, asa ca imi mai dau o sansa. Cunosc modele cu 6 sau 7 conturi înainte de a deţine victorie. Vreau să lucrez, dar naiba să lucrez deşi mi se ia scorul deja mic al camerei de oricare dată in ce perioada iau atmosferă? Orice sfat despre să-mi creez un cont nou și/sau să-mi cresc puțin popularitatea mă va sprijini foarte mult. MFC mă frustrează foarte mult.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.