începător nebun

Forumuri Suport modele videochat începător nebun

Participant
    RO

salut fetelor :hi2:

Am dat peste acest site în timp ce căutam sprijin pentru webcam și se pare că am ajuns la locul favorabil :dance:
    As evalua foarte mult sfaturi si pareri 😀

Am făcut un pic de webcam de-a lungul anilor, dar se pare că nu voi câștiga niciodată atât de mult pe cât mi-aș tinde… Nu sunt pe niciunul dintre site-uri după cum MFC/Chaterbate etc., dar pe un site numit mygirlfund sunt sigur că unii dintre voi ați auzit de el și unii dintre voi s-ar putea întocmai să fiți acolo :thumbleft:

Am auzit că unele modele au câștigat 5000 de dolari pe săptămână și mă întrebam se poate intensifica asta, cel mai mult pe care l-am câștigat vreodată este de 2500 de dolari într-o lună, ceea ce în Marea Britanie este în jur de 2000 de lire sterline poate mai puțin… aşadar da, sunt în Marea Britanie se luptă și cu cursul de schimb :crybaby:

Îmi petrec cea mai mare adaos a timpului fiind eu însumi și cunoscându-i pe băieți, deoarece am învățat întotdeauna că, cu cât ei ajung să te cunoască mai mult ca individ, cu atât devine o experiență mai personală pentru ei.

Ceea ce mă întrebam era… există atât de multe site-uri de camere diferite în aceste zile, de unde știu care sunt cele mai bune pentru trafic?

1. Toate site-urile de camere au o zonă de previzualizare gratuită?
    2. Toate site-urile de camere iau circa aceleași 30%?
    3. Sunt aici fete din Marea Britanie care au probleme și cu cursul de schimb?

Nu prea îmi place să vorbesc la cameră… Anume vorbesc nespălat, deoarece nu am fost niciodată vreunul pentru asta și, din moment ce locuiesc cu părinții mei, este cam chinuitor să-mi folosesc microfonul in ce perioada sunt în fața camerei. Am observat că îi oprește pe mulți băieți încât vor să te asculte, a mai fost cineva în aceeași luntre cu mine?

Oricum, eu sunt eu care vă prezint micul meu seif din partea însorită a Angliei…

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.