Începător în toată chestia cu camera video..

Forumuri Suport modele videochat Începător în toată chestia cu camera video..

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna ziua,
    Aşadar, făcând cercetări despre citirea cercetărilor despre să gestionați finanțele etc. în timpul înregistrării. Încă mai constat că am câteva interogari pe această temă și variază.
    Așa că tocmai mi-am terminat cererea!
    Totuși, înainte de a-l expedia, mă întrebam
    1. Pentru cineva din afara SUA, care este cea mai bună metodă de plată? experiență mai bună?
    Am auzit că Payoneer este potrivit, dar totul este din lectură.
    2. Epilarea cu ceară pentru dvs.?
    Prefer să nu mă bărbieresc din provoca problemelor pe care le provoacă asta medical… dar epilarea cu ceară, oh!
    3. Iluminat! Așa că am dedicat străfund un spațiu unde voi fi în fața camerei și încetul cu încetul am ajuns să amenajez această cameră. Am un Logitech c920 și un trepied pentru streaming… Dar setări ușoare Am găsit niște truse de iluminat profesionale cu umbrele la un preț decent… iată ce am văzut și m-am întrebat deşi acest lucru este prea mult pentru început:

    (1) 2*200W(EQV)=400W 5500K becuri echilibrate cu strălumina zilei (2) 2 suporturi de lumină întreg reglabile de 7 ft (3) 2 suporturi pentru lumină unică cu suporturi pentru umbrelă care fi rotite în orice unghi. (4) 2 umbrele translucide de 33 inchi (5) 2 umbrele reflectorizante negre/argintii de 2 x 33 inchi și husă de transport Vă mulțumim

    eliberare

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php