Încălcând regulile?

Forumuri Suport modele videochat Încălcând regulile?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    În primul rând, îmi cer scuze deşi s-a discutat acest lucru, dar nu îl găsesc folosind funcția de căutare.

    Aşadar, sunt nou (nici măcar nu am făcut primul meu spectacol încă) și vreau să mă asigur că totul se deplasa just. Am urmărit multe emisiuni și am văzut multe (majoritatea) fetelor masturbându-se în chat-ul public gratuit.

    De pe pagina de reguli:

    „Ce poți/nu poți face cu camera.

    Regulile noastre sunt extrem de importante și trebuie să le respectați. Deşi cineva vă încurajează să încălcați regulile, vă rugăm să contactați asistența pentru modele.
    În chat public/gratuit…
    Puteți discuta, vorbi, dansa, petrece, etc.
    Întocmai și nuditatea completă este în lege deşi este făcută într-un mod falnic și de potrivit plac.
    NU masturbarea, penetrarea, utilizarea de jucării sau dispozitive , sau alte activități explicite din punct de vedere .”

    Aşadar întrebarea mea este, oamenii au probleme pentru asta? Ideea de a o face tocmai în chatul plătit mi se pare o idee mai bună (personal) dar practic mi se pare necesar să fac publice emisiunile. Fetele astea au probleme? Nu vreau să fiu dat afară și cu siguranță nu vreau să mă masc în fața unui grupare de utilizatori gratuiti și după aceea să mi se ia cele câteva jetoane pe care le primesc pentru încălcarea regulilor.

    Mulțumesc!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php