Încă am nevoie de ajutor cu Cam Name.

Forumuri General Videochat Încă am nevoie de ajutor cu Cam Name.

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Așa că sunt nou la Cam și mă voi înregistra la Chaturbate, încă mă tortura să găsesc un nume de scenă pentru Chaturbate. Din moment ce sunt GymGoddess aici, l-am urmarit pe Google și există deja o mulțime de lucruri cu asta și, de deopotrivă, contul meu de Twitter este @fitchickgonebad, dar ăsta nu este întocmai un nume pe care băieții să-mi poată cere și să-mi amintească atunci in ce perioada nu sunt online. Mai este o fată pe care o urmăresc și o cheamă MissLuscious, iar emisiunea ei se numește The Miss Luscious Show și are o pagină de fitness numită LusciouslyFit pe Twitter (mi-ar plăcea așa ceva). Și după aceea sunt SureCakes, ambele sunt pe Chaturbate și MFC. De deopotrivă, o iubesc complet pe Ivy Adams.

    Îmi plac fitness-ul/sala de sport, jocurile video, supereroii (Love Superman și Wonder Woman). Mă căsătoresc în curând și comunica tot timpul că și-a dorit întotdeauna o soție și , iar azi a găsit una. El este foarte susținător și îi place faptul că mă aventurez în camera web. Am experimentat chestia cu „Financial Dom” și nu mă pricep prea just, lol. Sunt mai dulce, , obraznică, murdară , tocilar. In ce perioada l-am cunoscut pe logodnicul meu, el a scos în evidență partea obraznică și a mea și îmi place. Înnebunim. Am 5’6″ mixt (negru/alb), am ochi castaniu și păr brunet întemniţat. Oamenii spun că arăt ca Pocahontas, noua Wonder Woman (gal gadot), se comunica că am aspectul unui model . Cel mai potrivit atu al meu este fundul meu

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php