In cat timp stop la castiguri mari ?

Forumuri General Videochat In cat timp stop la castiguri mari ?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna. Cat de usor se castiga money in domeniul videochatului? Am si eu zile bune si zile mai proaste ca toata lumea de altcum am aproximativ jumate de an de cand lucrez ca model insa castigurile pe care le obtin zilnic nu depasesc suma de 50-100 dolari iar in zilele foarte proaste maxim 50 de dolari. Sunt o persoana lipsita de inhibiti si incerc sa fiu in tema cu tot cei nou, tot timpul achizitionez cate ceva, hainute etc.

    0
    0
Vizualizare 1 răspuns (din 1 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Money in domeniul videochatului se castiga foarte usor dar fiind un model la inceput de drum este normal sa castigi atat ba întocmai mi se pare o suma foarte ok tinand ca nu prea ai experienta necesara. Daca ti cont de programul de lucru pe care il ai si il respecti vei deţine adaos de fidelizarea membrilor iar veniturile tale mecanic vor incepe sa creasca. Este foarte just ca esti o persoana creativa si faci foarte multe lucruri in interesul domeniului asta inseamna ca esti o persoana responsabila si conteaza foarte mult. Implicarea si timpul te va sprijini sa obti cea ce ti-ai propus.

    0
    0
Vizualizare 1 răspuns (din 1 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php