In cat timp iti poti permite un apartament?

Forumuri General Videochat In cat timp iti poti permite un apartament?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Eliza.
    Participant
    none

Buna. Majoritatea fetelor care lucreaza ca modele de videochat isi doresc foarte tare sa pota achiitiona o masina sau un apartament. Dar intrebarea lor este in cat timp pot reusi acest lucru? Eu zic ca daca,esti o persoana ambitioasa si ai capacitatea de a te dezvolta din punct de vedere profesional si evoluiezi foarte mult ca model in acest domeniu in 2-3 ani de munca isi poate permite chiar o casa cu gradina,piscina nu doar o masina sau un apartament care sunt ceva mai accesibile ca pret fata de o casa. Dar sa tinem cont ca,o mica suma de bani trbuie investita si pentru a ne desfasura activitate la un nivel mult mai profesional cum ar fi PC,camera web,amenajari,vestimentati,pantofi,bijuteri,accesori,etc…trebuie sa investim in imaginea noastra pentru a casiga inzecit.

Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Buna. Eu lucrez in acest domeniu de aproape 5 ani tin sa mentionez ca absolut toate lucrurile care se aud despre acest job si ca unele modele de videochat ajung la sume fabuloase cum ar fi 20.000 euro lunar sunt perfect reale. Eu in acesti ani de activitate am reusit sa achizitionez o masina care nu este deloc ieftina,bijuteri,si foaret multe haine de firma iar acum am ajuns la pasul urmator la constructia unei case. Pe cand daca as fi lucrat in alt domeniu nu stiu daca imi ajungea o viata sa fac toate aceste lucruri. Succes

Adela
    Participant
    none

Buna. Eu lucrez in acest sector de aproximativ 5 ani tin sa mentionez ca complet toate lucrurile care se aud despre acest job si ca unele modele de videochat ajung la sume fabuloase ar fi 20.000 euro lunar sunt de acord reale. Eu in acesti ani de activitate am reusit sa achizitionez o masina care nu este ieftina,bijuteri,si foaret multe haine de firma iar azi am ajuns la pasul urmator la constructia unei case. Pe cand daca as fi lucrat in alt sector nu stiu daca imi ajungea o viata sa fac toate aceste lucruri. Victorie

Adela
    Participant
    none

Buna. Eu lucrez in acest sector de aproximativ 5 ani tin sa mentionez ca complet toate lucrurile care se aud despre acest job si ca unele modele de videochat ajung la sume fabuloase ar fi 20.000 euro lunar sunt de acord reale. Eu in acesti ani de activitate am reusit sa achizitionez o masina care nu este nicidecum ieftina,bijuteri,si foaret multe haine de firma iar azi am ajuns la pasul urmator la constructia unei case. Pe cand daca as fi lucrat in alt sector nu stiu daca imi ajungea o viata sa fac toate aceste lucruri. Victorie

Adela
    Participant
    none

Buna. Eu lucrez in acest domeniu de aproape 5 ani tin sa mentionez ca absolut toate lucrurile care se aud despre acest job si ca unele modele de videochat ajung la sume fabuloase cum ar fi 20.000 euro lunar sunt perfect reale. Eu in acesti ani de activitate am reusit sa achizitionez o masina care nu este deloc ieftina,bijuteri,si foaret multe haine de firma iar acum am ajuns la pasul urmator la constructia unei case. Pe cand daca as fi lucrat in alt domeniu nu stiu daca imi ajungea o viata sa fac toate aceste lucruri. Succes

Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.