Îmi pare rău că nu am fost crescut corect pentru vremurile…

Forumuri Suport modele videochat Îmi pare rău că nu am fost crescut corect pentru vremurile…

Participant
    RO

O greșeală comună pe care oamenii o fac atunci in ce perioada încearcă să proiecteze ceva întreg sigur este să subestimeze ingeniozitatea proștilor întreg.
    ― Douglas Adams, În mare adaos inofensiv

Am fost atât de tampit cu această comunitate (cam) de in ce perioada am avut prima mea interacțiune în urmă cu câteva luni sau mai degrabă am fost, până azi câteva minute (azi ore) in ce perioada am primit o doză de realitate din discuțiile despre asta. forum.

Cu intenția mea naivă de a ieși, nici nu-mi imagina cât de multă iritare și tortură le-am provocat atâtor fete care le frământau încât așteptau o atenție personală în timp ce (și aici este cireașa de deasupra) nu plăteau (inițial) pentru asta. in principiu. Mă bucur că am realizat nevoia de a coopera rapid cu partea mea.

Am crezut că fac un lucru potrivit, acționând ca o ființă umană în marea animalelor, habar n-am cât de profesionist devine toată această configurație până la lacrimi în unele spectacole și pur și simplu fiind ignorant în privința etichetei. și normele mediului în care m-am regăsit.

Scuzele mele sincere tuturor… mai degrabă după vă cunosc pe mulți dintre voi… pe care i-am pus din neatenție într-o situație dificilă.

Sper că ai încredere în mine in ce perioada spun că intențiile mele au fost tocmai de a susţine, iar modalitatea de a susţine a fost o prostie din provoca ignoranței. Cred că, pe lângă naivitatea mea, a jucat și felul în care am fost introdus în această lume. Voi împărtăși o adaos din ea azi… și deşi există vreun interes… să aud despre experiența mea în această lume (am început să cred o adaos din ea de mult, râzând la solicitări cu niște prieteni).

Va trebui să omit părți din experiență în interesul acestei comunități, dar în afară de asta, nu mă voi devia de la versiunea mea a adevărului. Deşi exagerez cu limbajul ornamental, atunci consider că este condus de obișnuință mai degrabă decât de fuga minții (încă este o relatare adevărată)

––––––––––––––––– ––––––––––––––––– ––––––––––––––––– ––––––
    Toată lumea NU este o scenă
    Partea 1.
    Îmi folosesc laptopul pentru ceva, (nu îmi amintesc probabil că m-am ajutat) in ce perioada apare o fereastră (din coada ochiului văd… trage, încă vreunul dintre acele videoclipuri cu fetițe care îmi vor întărâta predicția de poziție pentru următorul avatar vreunul după altul… și primul dintre care, dintr-un motiv insondabil, va fi imaculat și cronometrat ca incomod) pe care, ca reacție, îl închid într-o fracțiune de secundă de obicei, deși de data aceasta, întâmplător, am a surprins cadrul masiv de privire. și am văzut-o pe această studenta cu real inocentă, timidă și nervoasă încercând să-și ridice ochii să se uite în sus și eșuând după mai multe încercări…

Majoritatea celorlalți membri bărbați singuri ai societății, care trec prin ritualul zilnic, ar fi urmat calea de a înconjura fereastra și de a o șterge din memorie pentru a-și continua călătoria fericită sau modalitatea de a nu mînia forțele cosmice pe care atât de cert ei. au fost expediate. asistență și s-au grăbit să-și facă CC-urile private. Aceasta este intersecția ușoară a două drumuri/decizie, unde părinții noștri ne-au eșuat (eu și frații mei) întreg și total. (nu îi pasă sau își face griji pentru propriile lor scopuri)

Părinții noștri cu actele lor dureroase, nerecunoscătoare, impracticabile și altruiste (pe care nu am avut de ales decât să le observăm in ce perioada creștem) ne-au făcut să vedem o a treia drum imaginară. Calea de a vorbi cu ea ca și ai face cu un tânăr timid și speriat care oferă sprijin pentru a putea fi acolo unde ar trebui să fie într-o universitate care îi extinde orizonturile și jurând că această necesitate de a face ceea ce trebuie a fost principalul motor al majorității problemele pe care le-am putea. am evitat ca alții, deși ne-a oferit și se sprijini încrederii noastre să nu facem

Știu că asta sună ca definiția manuală a superiorității morale… și cu siguranță este încât deşi singura întoarcere de pe această drum, liniștea sufletească, pentru a fi morală, este și ea îndepărtată, această drum nu va fi luată niciodată de nimeni. . Perspectiva de a gândi în mod conștient este că superioritatea morală este întotdeauna accesibilă tuturor, totuși, unii aleg în schimb alte recompense, pierzându-și aşa dreptul de a se plânge că au ratat ceva ce au respins…

Dar tot acest idealism eșuează la un moment dat care este vizibil tocmai din retrospectivă… presupuneri?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.