Iluminarea camerei de videochat

Forumuri General Videochat Iluminarea camerei de videochat

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Ce fel de sisteme de iluminare i-mi puteti recomanda pentru camera de videochat?As vrea un echipament profesional bun chiar daca stiu ca ma va costa o avere,cred ca se merita.Eu momentan folosesc dou becuri cu neon unul cu lumina calda iar celalalt cu lumina rece. Dar nu sunt deloc multumita la cum se vede desi sunt dou becuri cu lumina foarte puternica,pe camera se vad tot felul de umbre iar pielea o arata foarte alba si stralucitoare.As vrea o lumina care sa o imite cat m-ai bine pe cea naturala.Multumesc

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna.Pentru o iluminare perfecta ai nevoie de un sistem de iluminat compus din trei puncte o sursa de iluminare in partea stanga,una la dreapta iar cea lalta drept in fata toate aceste sisteme va trebui sa fie compuse din becuri tip neon foarte puternice la care trebuiesc atasate umbrele pentru difuzie. Aceasta sursa de iluminat va fi una spectaculoasa care te va ajuta sa oferi membrilor tai spectacole cu o calitate vizuala de senzatie si foarte realista. Daca vei folosi acest sistem crede-ma ca nu vei mai avea mai avea probleme din cauza umbrelor si a pieli foarte albe si stralucitoare. Pentru ca,aceas problema am avuta-o si eu iar prin acest sistem am rezolvat problema care ma deprima foarte tare

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna.Pentru o iluminare perfecta ai nevoie de un sistem de iluminat compus din trei puncte o sursa de iluminare in partea stanga,una la dreapta iar cea lalta drept in fata toate aceste sisteme va trebui sa fie compuse din becuri tip neon foarte puternice la care trebuiesc atasate umbrele pentru difuzie. Aceasta sursa de iluminat va fi una spectaculoasa care te va ajuta sa oferi membrilor tai spectacole cu o calitate vizuala de senzatie si foarte realista. Daca vei folosi acest sistem crede-ma ca nu vei mai avea mai avea probleme din cauza umbrelor si a pieli foarte albe si stralucitoare. Pentru ca,aceas problema am avuta-o si eu iar prin acest sistem am rezolvat problema care ma deprima foarte tare

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna.Pentru o iluminare perfecta ai necesitate de un sistem de iluminat compus din trei puncte o sursa de iluminare in partea stanga,una la dreapta iar cea lalta drept in fata toate aceste sisteme va trebui sa fie compuse din becuri tip neon foarte puternice la care trebuiesc atasate umbrele pentru difuzie. Aceasta sursa de iluminat va fi una spectaculoasa care te va susţine sa oferi membrilor tai spectacole cu o însuşire vizuala de senzatie si foarte realista. Daca vei folosi acest sistem crede-ma ca nu vei mai deţine mai deţine probleme din provoca umbrelor si a pieli foarte albe si stralucitoare. Pentru ca,aceas problema am avuta-o si eu iar prin acest sistem am rezolvat problema care ma deprima foarte tare

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php