Iată câteva idei pentru toată lumea.

Forumuri General Videochat Iată câteva idei pentru toată lumea.

Participant
    RO

Am decis să nu folosesc camere, dar aș tinde să împărtășesc lista mea de idei pentru chat gratuit, deşi ăsta este tipul de site pe care îl faci sau oriunde vrei să aplici. Cea mai mare adaos pare a fi material de divertisment. Cu acel conduită rău spunând glume. Ați putea face glume, trivia sau cuvântul zilei de oricare dată in ce perioada vă conectați. Poate le postați și la oricare 5 minute pe profilul dvs., deoarece nu pare de înțeles să repetați la oricare 5 minute pentru noii veniți, dar…
    Un vierme a ieșit dintr-o farfurie cu spaghete și a spus „wow ce gang ”
    să lași o călugăriță însărcinată? Îmbrăcați-o ca un băiețel de sanctuar.

Acestea sunt unele dintre preferatele mele. Majoritatea dintre ei sunt mai degrabă rasiste decât drăguțe, așa că îmi plac cele 2

Am lectură undeva că cineva mi-a sugerat să se sufle bule. Îmi amintesc, la o acumulare a școlii primare, au făcut o beţişor uriașă cu bule într-o havuz pentru copii și au avut o individ într-o bula uriașă.

Deşi vaporizați, există trucuri grozave pe care le puteți învăța. Suflarea inelelor de fum prin inele de fum și tornade.
    Trucuri de cărți deşi sunt bune și nu proaste hahaha

În loc să-ți dai jos hainele, le poți despica.

Bagă-ți degetul în nas pentru a aduce oameni în camera ta? Lol cam jk
    Folosește-ți sânii și desenează o față mare zâmbitoare în față.

Am un șarpe de însoţire… aveam de gând să petrec cu el în timp ce eram în cameră.

Spectacol de lumini negre cu vopsele reactive și alte lucruri.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.