HD pe myfreecams și altele…

Forumuri Suport modele videochat HD pe myfreecams și altele…

Participant
    RO

Buna fetelor!
    Din moment ce sunt nou aici, am câteva interogari.
    1. obțin fetele streaming HD pe profilurile lor? configura asta? Am LOGITECH WEBcam BCC950 Conference, este probabil cu această cameră? Cu toate acestea, internetul meu este foarte potrivit. Ce ar trebui să fac pentru a performa cu o însuşire mai bună?
    2. Ultima dată in ce perioada am fost online, aveam o mulțime de membri în camera mea, dar nimeni nu a scris prostii în chat-ul meu! Aveam senzația că sta pe cap, dar nimănui nu i-a păsat și încă nu a răspuns! Ce faci in aşa de situatii? :rău:
    3. Am câțiva membri obișnuiți de bază și prem care vin să mă viziteze de oricare dată in ce perioada mă conectez, sunt foarte drăguți, dar nu dau bacșiș niciodată. Nu înțeleg să acționez în preajma lor, rar poate fi atât de enervant!
    4. De unde au modelele toate acele fețe amuzante pe care le pun în chat?
    5. Rar văd subtitrări animate (în mișcare) pe ferestrele de stream live ale fetelor in ce perioada sunt online, de pildă, „Deținute de myfreecams” ​​etc. obține așa ceva în fereastra mea de stream live? După puteți viziona aici:

Scuze pentru întrebările probabil stupide, dar este foarte chinuitor de înțeles funcționează toate acestea!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.