grupul mfc arată calitatea înregistrării

Forumuri Suport modele videochat grupul mfc arată calitatea înregistrării

Participant
    RO

Mi-am făcut un amic aseară care m-a convins să activez programele de grupare. Nu eram sigur la început, dar m-a asigurat că este o modalitate grozavă de a începe, și sunt de învoială… nu m-am simțit înșelat sau nimic. Am petrecut circa o oră în spectacol. alții intrau și ieșeau, indiferent. CU toate acestea …. aceste emisiuni sunt înregistrate și publicate (nu listate) la mfc share. Mi-am urmărit emisiunea și m-am întrebat de ce calitatea este atât de groaznică! Am un Logitech C920, toate luminile din camera mea sunt aprinse, dar înregistrarea este încă de proastă însuşire. Apare atât de brutal în fluxul meu? Am internet si calculator foarte rapid. Camera mea este 1080 HD, dar înregistrarea arată tocmai 720 „HD”. De ce ar vrea cineva să vadă asta? lol nici nu am făcut-o, l-am răsfoit și m-am întrebat deşi oamenii care au contribuit s-au putut se desfăta pe total. nimeni nu s-a plâns cât timp eram în viață. poate ma gandesc prea mult. Aș tinde să adaug, în timp ce am fost în flux previzualizarea video din partea mea, înfăţişa extraordinar.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.