FreshFaceContest – Vreau să zbor cu un model nou să mă viziteze!

Forumuri General Videochat FreshFaceContest – Vreau să zbor cu un model nou să mă viziteze!

Participant
    none

Bună ziua tuturor! Credeam că am postat asta cu ceva timp în urmă și… cred că nu. Înregistrarea se înconjura NUMAI ÎN CÂTATE ZILE (9/8), așa că, deşi sunteți interesat, trimiteți-mi un imediat pentru un formular de înregistrare. Informațiile de aici sunt copiate direct de pe pagina concursului de pe site-ul meu. Puteți ancheta și modelele care au intrat până azi în josul acelei pagini!

https://www.miss-lollipop.com/freshfacecontest/

Sunt atât de încântat să țin concursul meu #FreshFace pentru al treilea an consecutiv. Acest concurs își propune să ofere expunere și oportunități noilor modele MFC. Ultimii doi ani de desfășurare a acestui concurs au fost uimitoare și am creat conținut uimitor și prietenii de durată cu femeile care tocmai ies în fața camerei. Deşi cunoașteți un model care ar putea fi interesat de acest lucru, vă rugăm să-i trimiteți un link înspre acest anunț!

FUNCTIONEAZÃ:
    Membrii mă sfătuiesc să votez pentru modelul lor preferat pentru a câștiga. Ponturile pe care le primesc merg direct pentru a înveli costurile cu premiile și funcționarea concursului. Voturile sunt numărate printr-un program special creat de Moros1138 care numără ponturile pentru mine! Nu vă faceți griji deşi sunteți nou și nu aveți multe înscrieri, dar membrii camerei mele se implică foarte mult în asta și acest concurs vă va expune la mulți membri noi! Camera mea de cameră este deschisă modelelor, așa că nu ezitați să treceți pe aici!

Înscrierile vor fi acceptate între 25 august și 8 septembrie! Votarea se va deschide pe 15 septembrie și se va încheia pe 30 septembrie. Câștigătorii vor fi anunțați oficial pe 1 octombrie!

PREMII
    MARELE PREMIU: O excursie plătită cu toate cheltuielile pentru a mă vedea în New Orleans, LA sau câștigătorul (ăsta este nou anul ăsta) poate opta pentru o excursie pentru a lua parte cu mine la New Jersey Exxxotica. Voi plăti până la 700 USD în cheltuieli de voiaj și voi plăti pentru un hotel sau pensiune. Câștigătorul poate aduce un amic sau partener pe cheltuiala sa. Câștigătorul va începe să lucreze cu mine pentru a realiza conținut, camere sau pur și simplu să petreacă timp cu mine și să se bucure de oraș! Datele New Orleans sunt foarte flexibile, datele Exxxotica NJ sunt primul weekend din noiembrie.

În plus, câștigătorul Marelui Premiu va primi:

Un abonament de un an la Cammodel Express Profile Builder (esenţă de 179,99 USD)
    Un pachet plocon personalizat pentru modele de cameră care conține articole de răsfăț și echipamente și jucării pentru modele de cameră. (esenţă de 100 USD-250 USD)
    3 luni de promovare pe Twitter pentru cei peste 100.000 de urmăritori ai mei și promovare de știri MFC pentru cei 31.000 de prieteni.
    Un banner/link prezentat pe profilul meu timp de 8 luni.
    De deopotrivă, aș tinde să mă pun la dispoziția câștigătorului pentru orice alt temei personalizat de care are necesitate timp de cel puțin 3 luni de la încheierea concursului. Aceasta înseamnă deşi aveți necesitate de sprijin pentru planificarea emisiunilor, crearea de grafică, editare video de bază sau tocmai aveți necesitate de o majoretă care să vă motiveze să dați din cap. Îmi voi rezerva timp să fiu alături de tine și să te ajut să reușești.

PREMIILE ACCESORII:
    PRIMUL SI AL DOILEA FINALISTI VA PRIMI:

Un abonament de 30 de zile la Cam Model Express Profile Builder (esenţă de 19,99 USD)
    Un pachet plocon personalizat pentru modele de cameră care conține articole de răsfăț și echipamente și jucării pentru modele de cameră. (esenţă de 100 USD-250 USD)
    3 luni de promovare pe Twitter pentru cei peste 100.000 de urmăritori ai mei și promovarea știrilor pe MFC pentru cei 31.000 de prieteni ai mei.
    Un banner/link prezentat pe profilul meu timp de 8 luni
    De deopotrivă, aș tinde să mă pun la dispoziție acestor finaliști pentru orice alt temei personalizat de care au necesitate timp de cel puțin 1 lună de la concurs. Aceasta înseamnă deşi aveți necesitate de sprijin pentru planificarea emisiunilor, crearea de grafică, editare video de bază sau tocmai aveți necesitate de o majoretă care să vă motiveze să dați din cap. Îmi voi rezerva timp să fiu alături de tine și să te ajut să reușești.

FINALIȘTII AL TREILEA, AL PATRULUI ȘI AL CINEI VA PRIMI:

Un abonament de 30 de zile la Cammodel Express Profile Builder (esenţă de 19,99 USD)
    Un pachet plocon personalizat cu model de cameră care conține articole de răsfăț și echipament și jucării pentru modelul de cameră (esenţă de 50 USD-100 USD)
    Toți participanții vor primi o promoție uriașă pe Twitter pentru toate cele două săptămâni de concurs, după cum și o postare recomandată pe blogul și site-ul meu Tumblr. De deopotrivă, voi expedia un mic plocon de mulțumire tuturor participanților!

DETALII DE INTRARE
    Intrarea este deschisă oricărui model Myfreecams activ de oriunde în lume care îndeplinește următoarele criterii:

Scorul camerei dvs. trebuie să fie de 3000 sau mai puțin în momentul înscrierii.
    Trebuie să fi înregistrat în mod activ pe Myfreecams.com timp de un an sau mai puțin.
    Nu ar trebui să spun asta, dar în oricare an sunt întrebat: Ăsta este deschis modelelor de orice rasă, tip de trup etc. Deşi vrei să mă vizitezi, mi-ar plăcea să te am. Acestea includ modele care au un stil foarte diferit față de mine, ar fi modelele non-nud. Sunt interesat de toate tipurile diferite de modele și putem personaliza vedea câștigătorului pentru a se armoniza nivelului dvs. de confort.

Există mai multe detalii și reguli despre jocul just incluse în formularul de înscriere, după cum și clarificări cu privire la regula de 1 an. Pentru a obține informațiile, trimiteți-mi un .

PENTRU (sau pur și simplu obțineți mai multe informații)
    Trimiteți un la MissLollipopMFC@gmail și puneți FreshFaceContest în temă!

În , includeți numele modelului sau linkul de profil și solicitați un formular de înregistrare cu toate detaliile. Voi expedia informații detaliate de înscriere, reguli și formular de înscriere pe măsură ce sosesc interogari. Formularele de înscriere completate vor fi acceptate tocmai în perioada 8/25 până în 9/8, dar poate doriți să aveți timp pentru a strânge fotografii și alte lucruri pentru mine. promovează-te cu

METOARE: NU îmi trimiteți din e-mailul dvs. din „viața reală”. Deşi sunteți un model de cameră, trebuie să configurați o adresă de separată tocmai pentru cameră.

Mai multe informații despre motivul pentru care am început acest concurs:

In ce perioada am început să produc camere în urmă cu aproximativ 6 ani, sprijinul și prietenia pe care le-am primit de la alte modele de webcam consacrate au fost cruciale pentru mine. Am creat acest concurs ca o modalitate de a susţine la stimularea unor femei care l-ar putea folosi! Deși nu zbura cu voi TOȚI în vizită (nu ar fi o petrecere?), în ultimii doi ani am văzut că expunerea promoțională și networkingul care a avut loc ca urmare a concursului a adus lucruri pozitive tuturor. . modelele implicate. Încă văd modele care și-au închegat prietenii în timpul concursului făcând camere și creând conținut împreună și încă văd membri pe care îi recunosc din camera mea vizitând modele din anii precedenți. Autentic așa vreau să funcționeze FreshFaceContest. Sa o facem din nou!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.