Filtre de chat MFC

Forumuri General Videochat Filtre de chat MFC

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    mfc a anunțat joi un nou filtru pentru modele pe Twitter, cu mai multe informații despre știrile modelelor (sper că vor actualiza wiki-ul)

    ideea este ca poti adauga orice text care nu vrei sa fie postat in camera.
    Nu am auzit ce văd membrii in ce perioada se scurg.

    Acest lucru ar putea fi potrivit pentru a vă împiedica să postați întâmplător linkuri înspre videoclipurile dvs. în public în loc de PM. (încercați cu o adresă URL securizată, tocmai mă gândesc aici)
    Este conceput ca un scut de confidențialitate. După aceea ai putea pune numele orașului tău, sau numărul sau universitatea.
    Asta mi se pare o cursă a înarmărilor. ai pus 123-456-7890 după aceea încearcă (123)456-7890. După aceea încearcă 1 2 3 – 4 5 6 – 7 8 9 0 etc.

    Am văzut unii oameni întrebând pe Twitter deşi poți închide anumite emoții. Cu alte cuvinte, filtrul este executat înainte ca codul emot să fie convertit într-o spectru. Sau deşi emot: mnod se traduce întotdeauna în https://img.mfcimg.com/chat_images/u/7a/7ad1f6fc.gif poate am putea închide 7a/7ad1f6fc.gif
    altceva de incercat.

    Știu că mfc a postat-o ​​azi câteva zile, dar tocmai l-am văzut și nu cred că avem încă un fir de discuții în public.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php