Femeie de 18 ani caută parteneri de sex masculin sau feminin! Regatul Unit Lângă Southampton.

Forumuri General Videochat Femeie de 18 ani caută parteneri de sex masculin sau feminin! Regatul Unit Lângă Southampton.

Participant
    RO

Hei, nu sunt foarte sigur să fac asta sau deşi ăsta este site-ul favorabil pentru a plasa aşa de lucruri, dar nu am idei. Practic, plănuiesc să-mi încep cariera de cameraman și, deși nu mă deranjează să o fac singur, cred că mi-ar plăcea să o fac mai mult cu un tip sau o fată pentru însoţire. Nu caut nimic cuminte, am fi tocmai colegi si prieteni. Îmi doresc pe cineva destul de seducător, tare, și între 18 și 24 de ani. Deşi ești om și ești interesat, am necesitate de dovezi. ca nu ai zăcea cu transmitere sexuala tocmai ca sa fii sigur, si pentru baieti si fete ne vom intalni inainte si mergem sa bem ceva sau ceva sa vedem daca ne intelegem!x

Deşi cineva dintre voi are sugestii despre unde aș putea descoperi un tip sau o fată cu care să fac asta, vă rog să-mi spuneți! Fotografii cu mine în atașamente

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.