Fată nouă la Streamate, ajutor la plată

Forumuri General Videochat Fată nouă la Streamate, ajutor la plată

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Aşadar, tocmai m-am înscris și aștept să fiu acceptat la Streamate și, în timp ce verific site-ul ca opțiuni de plată pentru cei care nu se află în SUA (sunt în Marea Britanie), mi-au oferit opțiunea Paxum e EpayServices . Înainte de a începe totul, am făcut o investigaţie profundă și obișnuiau să accepte payoneer, azi nu mai fac și citind câteva fire de aici, se pare că și Epay nu este sigur și a înghețat unele conturi. Ce alegere ar trebui să fac la primirea plăților, sunt aproximativ pierdut aici. Opțiunile sunt după urmează:

    Verificați prin obișnuit. Taxa: Niciuna
    Plată minimă: 20 USD Taxă de transfer bancar: Variază în funcție de țara băncii – vezi mai jos
    Plată minimă: 225 USD
    Nu este disponibil în toate țările. SkrillFee: Socotit de Skrill pe se sprijini sumei tranzacției.
    Plata minima: 100 USD
    Nu este disponibil în toate țările.
    (Pentru mai multe informații, vizitați site-ul Skrill) Taxă Paxum: Consultați documentația Paxum pentru mai multe informații
    Plata minima: 100 USD
    Nu este disponibil pentru conturile noi în Statele Unite
    (pentru mai multe informații, vizitați Întrebările frecvente ale Paxum) Taxă de plată COSMO: vedeți Impozite de plată COSMO pentru mai multe informații
    Plata minima: 100 USD
    Nu este disponibil în toate țările.
    (pentru mai multe informații, vizitați site-ul web COSMO Payment) EPayServiceFee: Consultați EPayService Fees pentru mai multe informații
    Plata minima: 100 USD
    (pentru mai multe informații, vizitați site-ul EPayService)

    Deşi nu este modul just de a expedia un thread, îmi pare brutal, încă mă obișnuiesc să folosesc forumurile.
    Și vă mulțumesc mult pentru orice sprijin!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php