Fara fata?

Forumuri Suport modele videochat Fara fata?

Participant
    RO

Salutare tuturor!

Trecând prin Rebelle, nu am ales încă un nume de familie și nu sunt sigur deşi este necesar. M-am înscris pentru Camsoda și MFC, dar nu am activat încă niciunul. Cred că nervii îmi iau mai just. Plănuiesc să-l încerc foarte curând încât întocmai am necesitate de ceva diferit. M-am gandit sa ma dedic modelarii nud, dar nici nu am facut-o, tocmai imi iubesc corpul si vreau sa ma simt din nou . Notă secundară, sunt burlăcie de ani de zile și simt că am tânjit de atenția masculină, ceea ce ar putea părea o nebunie deşi aș comunica cuiva pe care îl cunosc, încât par atât de încrezător în mine pentru toată lumea. Oricum am divaga. Îmi doresc foarte mult să intru în camere, dar sunt interesat să știu, a avut cineva victorie cu camerele fără să-și arate fața? Azi sunt o fată foarte drăguță. Am auzit literalmente pe cineva spunându-mi că sunt frumoasă în oricare zi a vieții mele, dar îmi place ideea de secret, așteptând orice interpretare. Sau tocmai un sfat pentru a fi ca „La naiba” și a înfăţişa că și fața ta de cățea este în lege! Așteptăm cu nerăbdare această nouă voiaj! Întocmai sper să-l ucid!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.