Faceți asta să funcționeze sau o luați de la capăt?

Forumuri Suport modele videochat Faceți asta să funcționeze sau o luați de la capăt?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Am început să modelez la CB azi 15 luni. Eram foarte nou în lumea camerelor și nu îmi dezvoltasem „stilul” și nici nu percepeam prețuri premium (cu excepția celor private). După 7 luni, situația mea de viață s-a schimbat și mi-am luat concediu de 8 luni. M-am intors de 7 luni si nu am vazut nicio concordanta cu sfaturile. In ce perioada m-am întors pentru prima dată, mulți dintre spectatorii mei vechi au fost fericiți să mă vadă și am primit spectatori noi, dar nimeni nu menține constant. Simt că unii dintre spectatorii mei mai în vârstă sunt obișnuiți să-și dea drumul cu anumite comportamente și au patentă acest lucru, deoarece știu că vor da bacșiș, dar cred că trimiteți o impresie greșită / amânați noi spectatori (de pildă, primul sfat după primul ministru sau vorbe murdare). Am dezvoltat un stil mai curajos azi și mă gândesc să revizuiesc MFC sau să încep un nou profil CB, aşa încât să poată deţine un nou început. Momentan am tocmai 8.000 de urmăritori. Vreo idee? Vreunul dintre telespectatorii mei este cel care mi-a spus despre acest site. Tocmai citirea postărilor este destul de motivant!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php