face un videoclip

Forumuri Suport modele videochat face un videoclip

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 8 luni de Denisa.
    Participant
    RO

Auzi!
    Am început să apar pe SM acum câteva săptămâni și am avut un succes relativ în ultima săptămână, mai mulți oameni care au scurs și plătesc pentru timpul meu, spre deosebire de prima săptămână în care mulți bărbați au intrat și ieșit.
    Vreau să fac mai mult, să fac mai mult și am auzit o mare poveste de succes de la o prietenă a unei prietene în care a făcut un videoclip și apoi a câștigat 2000 de dolari într-o singură noapte. Ceea ce pare complet ridicol, așa că cred că probabil că a folosit ilegal PayPal pentru a cere bani direct în loc să folosească GOLD, dar orice.

ORICUM,

Care este experiența ta când faci un videoclip? Cu cât crezi că l-ai putea vinde? Ce ai făcut în ea?
    Vreau să știu totul și să obțin o bună înțelegere de bază înainte de a le face pe a mea. Am doar o GoPro Hero4 cu care să lucrez, dar simt că pot folosi asta în avantajul meu și pot face o baie sau un duș cu ea și să obțin o scenă de duș videochat sau așa ceva.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.