Este obligatoriu sa am un program stabil?

Forumuri General Videochat Este obligatoriu sa am un program stabil?

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna. Vreau sa va spun ca, decand am devenit model de videochat programul meu de lucru nu este unul stabil,de obicei intru 2-3 ore dimineata de la 10-13 si in alte zile la 21-02..In unele zile am trafic intens iar alte zile este aproape inexistent. Sa fie oare din cauza programului pe care il am? Voi cum va organizati timpul pe care il petreceti online? Caredeti ca daca i-mi voi stabili orele de lucru va fi mai bine pentru membri?

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Pentru a face videochat intr-un mod profesionist este neaparet nevoie de seriozitate,punctualitate. Deci va fi necesar un program stabil in care sa ai minim 8 ore pe zi pe care sa le petreci online. Din caua ca nu ai un program program fix membri nu vor sti cand sa te intalneasca. Va trebui sa ai un program stabil pe care ti-l poti face sinura. Programul meu de lucru este intre orele 18-02 de Luni pana Vineri. In acest mod am timp sa fac si cea ce i-mi place relaxare,distractie,familie.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Pentru a face videochat intr-un mod profesionist este neaparet nevoie de seriozitate,punctualitate. Deci va fi necesar un program stabil in care sa ai minim 8 ore pe zi pe care sa le petreci online. Din caua ca nu ai un program program fix membri nu vor sti cand sa te intalneasca. Va trebui sa ai un program stabil pe care ti-l poti face sinura. Programul meu de lucru este intre orele 18-02 de Luni pana Vineri. In acest mod am timp sa fac si cea ce i-mi place relaxare,distractie,familie.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Pentru a face videochat intr-un mod profesionist este neaparet necesitate de seriozitate,punctualitate. Aşadar va fi necesar un program stabil in care sa ai minim 8 ore pe zi pe care sa le petreci online. Din caua ca nu ai un program program fix membri nu vor sti cand sa te intalneasca. Va trebui sa ai un program stabil pe care ti-l poti face sinura. Programul meu de lucru este intre orele 18-02 de Luni pana Vineri. In acest mod am timp sa fac si cea ce i-mi place relaxare,distractie,familie.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php