Doxxing și șantajul unui utilizator de multă moment chaturbate

Forumuri General Videochat Doxxing și șantajul unui utilizator de multă moment chaturbate

Participant
    RO

Buna! Fac adaos din comunitatea aproximativ de 11 ani. Eram pe chaturbate în stadiul incipient, in ce perioada exista tocmai o pagină de streamere la un moment dat lol. Cu alte cuvinte, eram adolescent și naiv la începutul carierei mele în fața camerei. Nu sunt sigur a început totul, dar aceeași individ m-a hărțuit în ultimii 8 ani. Ceea ce am aflat despre oamenii care fac asta adesea le fac asta diferitelor fete și, având în vedere modul în care și-a escaladat amenințările și îndrăzneala, după cum și abordarea lui de a-și tăinui informațiile, mă face să cred că există și alte persoane care sunt victime ale el.. . Face adesea pauze lungi în care nu primesc nimic de la el luni, rar ani. Ce știu este că numele lui, cel puțin online, este rar Jimmy. E pe chaturbate de in ce perioada îmi amintesc. El pretinde închinare fundului și închinare nemernicului în mod foarte impulsiv și va oscila adesea între a te complimenta și a te umili. Utilizați un VPN pentru a realiza conturi noi atunci in ce perioada îl interziceți. El se referă adesea la mine ca pe o prostituată. Oricum, am un dosar deschis la poliție. Cine știe deşi va rezulta ceva din asta. Cred tocmai că, deşi există și alți oameni care se confruntă cu asta, putem face o diferență împreună, mai degrabă decât singuri. Este o lovitură în întuneric, dar sunt dispus să încerc.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.