doar dau putin abur!

Forumuri Suport modele videochat doar dau putin abur!

Participant
    RO

unii vor comunica că mi-am pierdut timpul și unii vor comunica că l-am meritat și probabil că ai dreptate, dar de fapt încă sunt întristat. Am gura mare și se pare că nu să o țin închisă in ce perioada dau peste măgari proști și deștepți judecând.

Vă rog să-mi spuneți deşi nu mă aflu în secțiunea corespunzătoare (deşi există una pentru aceasta).

Oricum! Într-o zi, am dat peste acest site, efuckt, o adaos din conținut este cu real distractiv, o adaos este dezastruos, dar cea mai mare adaos este tocmai un proiect, poți comunica că tipul nu are complet niciun consideraţie și că mi-a părut foarte rău. ceva atunci..
    Unele dintre ele erau de fapt camgirl-uri, așa că având gura mare pe care o am, i-am scris întrebând din surprindere (lol orice) câte fete l-au rănit în trecut. A făcut câteva cercetări și a aflat că era o femeie și a răspuns:

ține-te de camwhores, psihologia nu este pentru tine

După aceea, după aceea, m-a întrebat, hei, aș putea să-ți aduc o mulțime de hituri noi și ți-aș plăti 1000 de dolari (bineînțeles că fiind o târfă, și-a spus mecanic că va face orice videoclip, anume haide, 1000 de dolari este o mulțime de money, nu?) deşi aș putea face așa ceva:

Temă: Re:
    De la: efukt@gmail
    Pe mine

În exemplul pe care ți l-am arătat cu Holly Hanna, ea are un dop în fund in ce perioada deschide ușa. Vreau să renunț la asta și să fac ceva puțin diferit.

Pune cei 20 de dolari pe care îi vei folosi pentru a plăti pizza într-un prezervativ, pune prezervativul în vagin. In ce perioada sosește livratorul, dați jos pantalonii, aplecați-vă și scoateți banii în fața livratorului. Reacția ta va fi neprețuită.

Deşi reușiți, vă voi plăti 1000 USD prin paypal, plus link-ul înspre pagina dvs. și vă voi face renumit pe internet.

Cu toate acestea, nu poate fi falsificat, ca atunci in ce perioada Amber se preface că se masturbează în fața „grădinarului” ei. Chestia aia e tampit. Aș deţine necesitate să înregistrați apelul, să arătați chitanța cu data etc.

Am experimentat să obțin o camgirl să facă asta de aproximativ un an. Se destramă cu toții ( MA MĂ ÎNTREB DE CE?!?!)

Tare, am răspuns spunând că nu aceasta este atenția pe care am vrut să o primesc, răspunsul a fost:
    Data: marți, 23 octombrie 2012 17:11:53 -0700

Temă: Re:
    De la: efukt@gmail
    Pe mine

curve cu standarde

Din nou, tocmai suflă niște aburi aici încât sunt atât de enervat azi!!!!!
    nenorociți de ratați cu capul gol care îmi spun că eu sunt cel tampit? **?&!”/$%&*&(/$?$ygdr%/$?%$”/v

Știu că a fost blocat pentru contul meu hotmail
    Vă mulțumim pentru atenție!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.