DiectIM pe AW – cineva???

Forumuri Suport modele videochat DiectIM pe AW – cineva???

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna ziua,
    **DirectIM este cuvântul just, scuze pentru greșeala din titlu.
    Am lucrat din nou la AW, după 6 ani dincolo de cameră. Am început să fac aparate foto în 2001 și m-am oprit în 2009. După atâția ani de plecare, înainte de a reveni, am cercetat noile site-uri care erau disponibile, deoarece în ​​acest moment nu aveam contact cu lumea camerelor. Am aflat că mulți dintre prietenii mei cg nu mai sunt la uzual din diferite motive și au fost puțin triști din provoca asta.
    Oricum, primul lucru pe care l-am văzut pe webcam a fost că MFC era calea de urmat. Am făcut profil și totul, am studiat funcționează, m-am alăturat ACF pentru a descoperi mai multe și am decis să nu fac asta. Chestia cu simboluri și tot ceea ce este necesar pentru a o face sunt prea copleșitoare și nu am ospăţ să mă enervez de oricare dată in ce perioada mă conectez. Ăsta este un motiv, altul, este mult mai curajos și este copilul meu care are tocmai 11 luni. Stau cu el toată ziua, este foarte activ ca orice băieţel de această vârstă, ceea ce îmi face imposibil să fiu în mod regulat în fața camerei. De obicei o face in ce perioada el doarme. Nu fac spectacole nud, sunt în chestia cu domme și e just pentru mine. Având în vedere că nu fac spectacole nud, nu mă plânge in ce perioada merg la camera. DAR, am aflat, DirectIM pe AW, ceea ce pentru mine este complet uimitor, deoarece este tocmai chat text și nu este implicată nicio cameră. să lucrez oricând vreau și să am copilul lângă mine. Concluzia este că văd o mulțime de fete acolo câștigând mulți money, dar sunt bătrâne la AW făcând asta, au circa 1000 de recenzii și trebuie să aibă circa 100 de persoane obișnuite. Am primit niște credite medii acolo și obișnuiam să merg gratuit în privat de cele mai multe ori, până in ce perioada am decis să trec de la grupare la privat. Motivul principal este că, întocmai și cu unii clienți buni gratuit sau privat, cei mai mulți dintre băieți vor tocmai să discute, ca orice alt site cred, și tocmai câțiva plătesc. Am decis să merg în grupare și în privat și să petrec ore și ore fără să am clienți. Rar mă plictisesc și mă enervez atât de mult încât vreau tocmai să lovesc pe cineva în față…lol. Mă uit la pagină și văd fetele cu o mulțime de recenzii care primesc clienți tot timpul, iar după aceea pe cele ca mine, noi, care stau acolo pentru totdeauna. Știu, știu, trebuie să-mi construiesc lista de clienți repetați. Dar mi-ar plăcea să primesc câteva cuvinte de încurajare de la cineva, în special de la fetele care fac același lucru la AW. Ar trebui să stau gratuit sau sunt just să stau într-un grupare la privat?
    Sper ca cineva imi poate da un raspuns.
    mulțumesc
    xoxoxo

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php