dezgustat

Forumuri Suport modele videochat dezgustat

Participant
    none

Deci sunt mâhnit. Am experimentat să streaming pe strichat și după aceea Bonga Cams și după aceea încă câteva, dar Streamster mi-a spus că planul meu de bază acceptă tocmai două site-uri. Am transmis vreo oră, pe strichat… după aceea m-am deconectat, încât circa că nu era nimeni în camera mea și aveam niște ticăloși care cereau chestii gratuite. După aceea am experimentat să fac streaming pe camerele Cam4 și Bonga în același timp. Bonga m-a dat afară de două ori, mai întâi încât mi-au văzut pisica în patul meu și a doua din întărâta unei defecțiuni la internet. Am experimentat să citesc ambele chat-uri și a fost puțin obositor. Băieții au spus lucruri de genul că vreau să te trag și lucruri de genul ăsta. Am primit 2 jetoane pe Cam4 și după aceea m-am simțit de parcă eram foarte frustrat și m-am deconectat. Am vrut tocmai să vin aici și poate să citesc câteva cuvinte de încurajare de la tine. Aș tinde să câștig money din asta și să mă mut din casa mamei mele. De la fel, sunt auditor la drept și încerc să îmbin viața de cameră cu școala. Mulțumesc că ai lectură asta. Aș evalua orice sfat sau încurajare.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.