Dezastru în prima noapte.

Forumuri Suport modele videochat Dezastru în prima noapte.

Participant
    none

Am început primul meu spectacol cu ​​Chaturbate și a fost un potop. Am fost acolo vreo 5 minute și toți se certau între ei, jucându-se cu mine spunând că au plătit pentru pm-uri că niciunul dintre ei nu a apărut în partea de jos a ecranului meu, deși de partea lor spunea că au dat 15 bacșiș jetoane etc. Ar fi putut să-l fi scris? Toată lumea pare să-și dorească pm-uri că oricum nu plănuiam să ofer asta la început. Nu mi-au putut viziona meniul de bacșișuri și nu știam să-l pun. pe ecran. Nu vedeam unde aș putea afișa meniul de bacșișuri, întocmai deşi l-am configurat. Toată lumea pretinde să fie moderatorul meu.
    M-am uitat la camerele altor fete și nimeni altcineva nu pare să primească ceea ce am primit, toate par cu adePremiumat amabile și susținătoare. Mulți dintre ei oricum nu aveau jetoane, deoarece era plumburiu, dar unii aveau carmin, ceea ce pare a fi o izvor bună de bacșișuri. Au fost atât de multe mesaje în itinerar, încât am avut probleme să le citesc pe toate. M-am simțit întreg ieșit din profunzime. Există vreo modalitate de a înțelege mai just acest lucru? Am crezut că mă vor susţine, dar nu au făcut-o. Sună ca toți tinerii care încearcă să primească cadouri încât știau că sunt nou. Există vreo modalitate de a descoperi în ce categorii vă aflați, ar fi maturi etc. și câte sunt în camera dvs. subit, puteți audia din partea din față a ecranului ca spectator?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.