Despre programe live Skype pe cameră

Forumuri Suport modele videochat Despre programe live Skype pe cameră

Participant
    none

Bună, sper că este în lege să postez un temă nou deoarece nu găsesc nimic veritabil ca ceea ce caut și unele postări sunt foarte vechi.
    Practic aș tinde să știu (cert din cei care fac) gestionați Skype în timp ce sunteți pe mfc (sau pe orice alt site).
    Am decis deja că, cu toate că o fac, voi comanda jetoane în acont, ăsta este un fapt DAR încă am câteva îndoieli:
    – Închizi camera, părăsești camera și Skype cu tipul ca atunci in ce perioada mergi la pvt?
    – Tu spui: o vom face mai târziu (nu cred că funcționează încât de obicei o doresc ACUM)
    Aseară s-a întâmplat ceva ciudat (poate că nu atât de ciudat, de aceea îl împărtășesc).
    Aș fi putut deţine Skype deschis pe telefon, așa că un tip mi-a trimis mesaj și m-a sunat!
    El a spus în mesaje: , ești tu! sunt de la mfc bla bla…
    Cert că nu am răspuns.
    M-ați găsit încât numele meu în Skype (în care am 2) este același cu numele meu în mfc?
    Asta trebuie să fie, nu?
    Și cu toate că nu sunt suficiente interogari, poate cineva să explice de ce naiba vrea Skype în loc să te ia în privat sau să solicite un asociere? (Nu înțeleg de ce obsesia)

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.