De ce e nebun sănătos aici? Presupun că de aceea?

Forumuri General Videochat De ce e nebun sănătos aici? Presupun că de aceea?

Participant
    RO

Aşadar nu înțeleg. Pe măsură ce mi-am dat seama că mulți oameni de aici au probleme mentale. Felul în care știi că o fac este încât o faci încât ai un soi de problemă cu respectul de sine și nu poți rămâne în fața camerei încât cineva îți va comunica ceva brutal în fața camerei și te vei simți brutal pentru tine. Nimeni nu vine în camera ta și simți că îți sunt afectate stima de sine și stima de sine. Aceste lucruri sunt semne că sunt o individ instabilă și nesănătoasă și înțeleg de ce băieții de pe aceste site-uri se așteaptă să le pese de ceea ce cred sau gândesc deşi dau feedback pozitiv, asta va face diferența. Nu e ca asta. Chestia mea este că nu m-am determinat să fiu în mfc încât eram nerezistent sau tampit sau nu am urmat calea cea bună pe care trebuia să merg. Fac asta încât am sânii mari și știam că face money din asta. Ar trebui să știi că ceva nu este în lege cu tine deşi faci asta dintr-un motiv mental, ăsta nu este un conduită normal, așa că deşi te bucuri de asta, atunci te bucuri de un conduită neobişnuit. In ce perioada spun că nu mă refer tocmai că a fi te face neobişnuit, dar să te dezbraci in ce perioada faci acte cu persoane pe care nu i-ai întâlnit niciodată pentru satisfacție mentală înseamnă că ceva nu este în lege cu tine. Poate că terapia este o opțiune bună, mai ales deşi aveți money să o faceți. Pur și simplu mă enervează în această profesie, sunt atât de mulți oameni frânți încât atunci in ce perioada o individ ca mine o face din motive normale, îmi devine mai chinuitor. Simt că am fost judecată foarte mult aici încât am spus că motivul pentru care am folosit camera a fost money, a fost incomod pentru mulți oameni, deoarece încearcă să vorbească despre a se se desfăta de ceea ce fac. Ok Deşi ți-a fascinant atât de mult de ce să nu te joci cu tine online undeva gratuit? Și poate că va fi. Mulți oameni de aici sunt curve și cred că le place. Dar nu știu cui îi place cu real să fie o curvă. Eu nu. O fac tocmai pentru money. Și întocmai nu cred că nimănui îi place să fie curvă, asta e o abureală pe care ți-o spui ție să mergi mai dincolo. Nu, cred că este bizar să fii autentic în privința lucrurilor de aici, li se pare bizar oamenilor de aici. Ca și in ce perioada am vorbit despre cât de proastă a fost situația mea financiară. Oamenii s-au comportat ca și ar fi șocant. Întocmai crezi că într-o zi m-aș trezi și totul ar fi de acord pentru a face online? Tare, a trebuit să mă confrunt cu lipsa unui clădire și să încerc să o evit pentru a face acest lucru de ambele ori. Știu că nu sunt smintit ca tine, unde te trezești într-o zi și începi să faci camera încât te plictisești sau crezi că este o profesie mai bună decât ai. Știi că majoritatea oamenilor cred că o camgirl este, tare, o târfă, dar are probleme mentale și emoționale sau este foarte săracă, fără educație, eventual probleme cu drogurile sau substanțele. De obicei, o combinație a ambelor. Este ca și problemele mentale de aici se manifestă cu siguranță, dar ceea ce nu înțeleg este că mulți, poate majoritatea, sunt așa. Asta nu înseamnă că sunt ca tine. Și nu fi surprins in ce perioada cineva nu este asemenea de brutal ca tine și cu camera. Există oameni care întocmai se luptă să avanseze și să facă camere din acest motiv. Nu este necesitate să-i judeci și să te comporți smintit in ce perioada în realitate cine ești este foarte neobişnuit.

Poate într-o careva măsură, de pildă, sunt o individ mai dură și nu sunt ușor afectată de alți oameni. Încât mă refer la ultimele mele locuri de treabă în care îmi plăcea să dau interviuri, am avut experiență de oameni care erau începători la locul de treabă puțin zguduiți de cineva care le-a strigat la telefon sau le-a sunat sau pe altcineva cu cuvântul nu o ofensă rasială . Nu am fost niciodată cu real. Încât sunt foarte one-track in ce perioada vine vorba de money. Oricum, în acel întâmplare, deși mulți oameni care cu greu începuseră nu erau pregătiți pentru asta încât nimeni nu i-a pregătit cu real pentru asta. Dar asta e ceea ce știi. Nu ar trebui să fii aici deşi nu te descurci cu oamenii care nu sunt în camera ta. Sau că nu ai validare. Este o individ slabă, nu este sănătos să o repari. Și nu în camera camerei hahaha. Ai necesitate de profesioniști pregătiți.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.