De ce ar înceta un model să facă spectacole nud în privat sau în privat adevărat?

Forumuri Suport modele videochat De ce ar înceta un model să facă spectacole nud în privat sau în privat adevărat?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Acest model cu care am fost privat aproape în fiecare săptămână în ultimii 2 ani se pare că a încetat să mai facă spectacole nud. Nu l-am văzut pe MFC de mai bine de o lună și, în sfârșit, l-am văzut. Ea a spus că nu lucrează atât de mult la MFC pentru că și-a găsit un nou loc de muncă. M-am gândit că, din moment ce nu am fost atât de mult timp în privat cu ea, o voi duce într-un privat cu adevărat extins. Când era în privat, am observat că nu s-a dezbracat după mult timp și, de obicei, era goală și se juca cu ea în acel moment, chiar și în privat normal. De asemenea, am observat că părea că nu se uită la camera mea pentru că nu o arăta că se uită pe ecran. L-am întrebat dacă mă vede și mi-a spus da, dar simt că mă mințea. Tot timpul a stat acolo în lenjerie și nu s-a dezbracat niciodată. Chiar și-a pus mai multe haine la un moment dat și am crezut că voi rămâne fără jetoane înainte de partea de glumă obraznică. Din păcate, MFC s-a prăbușit în timp ce eram în privat și îmi lua jetoanele chiar și după ce am terminat programul. Așa că a trebuit să păstrez jetoane pentru a preveni să-mi ia toate jetoanele. Mă întreb din punctul de vedere al unui model de ce ar face asta. Am făcut ceva care te-a făcut să te simți inconfortabil sau este posibil să fii stresat din cauza noului tău job?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php