Cumrocket Crypto și NFT

Forumuri General Videochat Cumrocket Crypto și NFT

Participant
    RO

Hei!
    Așa că sunt foarte încântat de Cumrocket (întocmai este deținut de o tânără foarte deșteaptă)!
    Câștig deja Cummies în Discord, dar asta este o schimbare stupidă în comparație cu ceea ce urmează…
    Ei lansează o piață NSFW NFT care va însemna un avantaj de 85% cu redevențe la revânzarea conținutului lor.
    De deopotrivă, lansează o platformă de abonament care va fi plătită și în cummies.

Ălalalt lucru tare este că păstrarea cummiilor vă aduce mai mult câștig, deoarece oricare tranzacție este impozitată la 5% (2,5% este pentru totdeauna și 2,5% este redistribuit proporțional tuturor deținătorilor).

Știu că poate suna un pic ca un motivare de vânzare, dar sincer, văd potențialul de a pune mai mult avantaj în mâinile noastre. Mai ales cu redevențele ca venit pasiv.

Am comandat primul meu nft cu ei și este în codiţă pentru lansare, voi actualiza se deplasa după ce se vinde.

Până azi echipa de extindere a fost foarte accesibilă și ușor de vorbit, ei ascultă feedback-ul și îl folosesc pentru a îmbunătăți proiectul.

A mai făcut cineva conținut cummies aici și are mai multe informații?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.