Cum…..

Forumuri Suport modele videochat Cum…..

Participant
    RO

Bună doamnelor!!!! Sunt Kenzi, mă bucur să vă cunosc pe toți! Momentan sunt un model nou pentru prima data. Niciodată în visele mele cele mai sălbatice nu am crezut că voi face asta, dar azi că sunt, îmi place. Sunt încă un model novice și am tocmai vreo 2 săptămâni. Sunt în căutarea disperată a pe cineva care să fie dispus să mă învețe frânghiile. Nu am prieteni care să fie dispuși să mă ajute încât cei mai mulți dintre ei nu sunt în această profesie. Întocmai mă simt extraordinar să fi pe acest forum și să nu trebuie să ascund ceea ce fac. Aşadar nu cer pe cineva să-mi spună să câștig jetoane sau ceva de genul ăsta. Cred că trebuie să învăț acea adaos pe cont specific. Rog pe cineva să mă îndrume în direcția corectă pentru a începe site-uri de rețele de socializare și pentru a face videoclipuri și imagini și toate extrasele pe care le poate oferi a fi o fată cam. Eu cred că oricare poate sta în fața unui computer, dar pentru a deţine victorie trebuie să-ți dedici timp muncii tale și sunt mai mult decât dispus să învăț orice despre această profesie. Deşi cineva este interesat să mă ia sub aripa lui, ar fi minunat.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.