Cum să fii o fată fericită

Forumuri General Videochat Cum să fii o fată fericită

Participant
    RO

să fii fericit lucrând ca model de cameră?

Răspunsul: NU mai folosiți banii ca motivație principală pentru camere.

Sper ca? Esti smintit?
    Nu suntem aici pentru chipsuri?

Ei just, da, dar ăsta este modul în care folosirea jetoanelor ca motivație principală poate funcționa împotriva ta.

Faci jetoane și te simți de victorie și fericit.
    Nu faci chipsuri, te simți ca un rahat, frustrat și rar întocmai demoralizat.

Nu știu câte fete de cameră am văzut arătând supărate și frustrate în fața camerei încât nu câștigă nimic. După aceea starea ei de spirit continuă ciclul, încât puțini vor să-i dea bacșiș fetei supărate.
    Majoritatea vor să dea bacșiș fetei fericite.

Aşadar, opriți acest perioad de jetoane = fericire?

Găsiți un alt motiv pentru a fi acolo.

AliceBiscuit își împărtășește muzica.
    @Kickaz a început ca o modalitate de a-și împărtăși pasiunea pentru arta complicată a picturii corporale.
    Multe modele grozave găsesc substrat în a oferi și a primi dragoste.
    SummerHart iubește să aibă conversații geniale și intelectuale cu oamenii.
    Olivia trăiește pentru arta performanței „de vârf”.
    Unele modele sunt extrem de fericite in ce perioada joacă și vorbesc despre jocuri video.
    Multe fete vor tocmai să se conecteze cu oamenii și să-și facă prieteni.
    Unele femei adoră cu real sexul și îndoielile și sunt acolo pentru asta!

Ceea ce au în depăşit toate aceste fete fericite cu webcam este că jetoanele NU sunt principalul lucru care le face fericite. Așa că nu urca pe roller coaster-ul nefericirii in ce perioada jetoanele nu curg autentic în acest moment. Ei rămân fericiți încât fac o treabă care contează pentru ei… iar această fericire îi energizează să petreacă mai mult timp în fața camerei și să depună mai mult efort în spectacolele lor. Acest lucru le poate face să aibă victorie.

O notă importantă este că tot ceea ce împărtășiți la cameră ademeni aceeași energie.

Deşi dăruiești dragoste… o primești înapoi, de cele mai multe ori. Consultați secțiunea de comentarii a lui @Miqote de pe profilul său MFC pentru un exemplu în acest substrat. Este o revărsare de dragoste! Este atât de natural afectuoasă, încât oamenii răspund iubindu-i spatele. Deşi ea ar fi pervertită în mod natural, oamenii ar răspunde prin a fi pervertiți cu ea! În schimb, fetele perverse au o cameră de chat plină de discuții ciudate și le face inimile perverse incredibil de fericite. Fetele iubitoare de muzică au camera plină de evaluare a muzicii și asta le face peste lună. Atragem ceea ce suntem. Prin urmare: Deşi ești acolo tocmai pentru jetoane, atunci ajungi să atragi pur și simplu un schimb de energie: banii lor pentru corpul tău. Acest schimb este MINIMAL deşi o faci pentru pasiunea ta pentru , dar deşi o faci mai mult pentru jetoane, vei stop să simți că îi folosești pe alții pentru banii lor sau te simți folosit pentru corpul tău, sau ambele. Nu știu despre tine, dar am decis că trebuie să mă opresc să mai fac lucrurile așa încât m-a demoralizat!

Oricare are ceva care înseamnă ceva pentru ei. Ce simț și desfătare găsești în ceea ce ai face -gratuit-? Ca în zilele fără jetoane să rămâi fericit? S-ar putea să fie necesitate de o căutare sufletească, dar GĂSEȚI-L și vedeți deşi îl puteți încadra în show-ul dvs. de camere.

Idei despre să-ți găsești „lucrurea”:
    1. Gândește-te la ce fac modelele tale preferate în camerele lor.
    2. Gândește-te la ceea ce faci în timpul liber. Despre ce vorbesti mai mult? Este , jocuri video, anime, muzică, animale, măiestrie, hrana?
    3. Scrie zece lucruri pe care ai vrea să le faci în oricare zi în următorii 5 ani. Încercuiește-le pe cele despre care crezi că ar funcționa cel mai just la cameră.

Nu mi-am dat seama încă să-mi lucrez „chestia” la emisiunile mele (folosind cuvintele mele pentru a-i susţine pe alții), dar știu că, de azi, spectacolul meu se bazează pe dragoste și nu pe simboluri. Dragostea este un motiv destul de potrivit pentru mine.

IUBIRE ÎNTOTDEAUNA,
    mojito
    Cam Girl la MFC și Inspirational Writer

[Note : The approach in this article may simply work best on myfreecams, and the models referenced are all from MFC.]

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.