Cum sa am privaturi de durata mare?

Forumuri General Videochat Cum sa am privaturi de durata mare?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Eliza.
    Participant
    none

Ce preturi ar terebui sa pun la privat pentru a inta cat mai multi membri?vreau sa mentionez ca pe toate site-urile am cel mai scazut pret,si chiar si asa nu intra nimeni.Si atunci cand mai intra cate un membru in privat nu stau mai mult de maxim doua minute,ar trebui sa mai cresc putin tariful?probabil li se pare prea mic si din aceasta cauza poate crede ca ,si showl pe care il fac in privat este tot ieftin ca pretul?sa mai crest tariful putin sau alta o fi problema?

Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Pentru inceput cred ca ar trebui sa cresti pretul,sa fie undeva intre minim si maxim.In primul rand pentru ai face sa cumpere un show privat cu tine ar trebui sa acorzi atentie si sa comunici cu fiecare in parte.Flirteaza cu fiecare in parte acordale la toti atentie,intraba-i daca vor sa se joace cu tine,si fale complimente   Pentru ca nu intodeauna frumusetea este suficienta si un pret prea mic da de banuit?

Adela
    Participant
    none

Pentru inceput cred ca ar trebui sa cresti pretul,sa fie undeva intre minim si maxim.In primul rand pentru ai face sa cumpere un show privat cu tine ar trebui sa acorzi atentie si sa comunici cu oricare in adaos.Flirteaza cu oricare in adaos acordale la toti atentie,intraba-i daca vor sa se joace cu tine,si fale complimente   Pentru ca nu intodeauna frumusetea este suficienta si un pret prea mic da de banuit?

Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.