Cum pot deveni un model de succes?

Forumuri General Videochat Cum pot deveni un model de succes?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Eliza.
    Participant
    none

As dori sa stiu cum anume pot deveni un model de videoceat de succes?Desi sunt o fata care arata destul de bine cunosc si Limba Engleza cat de cat,lucrez de ceva timp in domeniul acesta,dar nu prea am succes.De fiecare data in camera mea de chat e un dute vino.Membri intra si nu stau mai mult de cateva secunde,ca ies imediat si privaturile sunt aproape de zero.Nu stiu ce sa mai fac sa-i atrag intr-un fel sa stea mai multe privaturi cu iei?

Vizualizare 1 răspuns (din 1 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Pentru a deveni un model de succes asigurate mai intai ca ai totul bine pus la punct.Cum ar fi in primul rand  PC,camera web HD,vestimentatie,accesori,internet de mare viteza si o camera frumos amenajata.Fi amabila si vorbeste cu membrii raspundele la toti si la orice fel de intrebare.Un model de top trbuie sa arate tot timpul impecabil un machiaj bun,o imbracaminte provocatoare,parul aranjat.Toate aceste lucruri iti va da mai multa incredere in tine, nu te dezamagi daca ceva nu merge asa cum ti-ai propus pentru ca atitudinea ta se va vede pe camera cum te comporti ,fi bine dispusa tot timpul indiferent de ce problema ai avea.

Vizualizare 1 răspuns (din 1 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.