Cum fac o listă de dorințe Amazon pentru biografia mea? Și e ciudat?

Forumuri Suport modele videochat Cum fac o listă de dorințe Amazon pentru biografia mea? Și e ciudat?

Participant
    RO

Am observat că multe modele au liste de dorințe Amazon în biografia lor și pare să fie o listă înregistrată de articole pe care și-ar tinde ca spectatorii să le cumpere de la ei. Din câte am văzut, articolele variază de la electrocasnice și piese auto (??) până la bijuterii și îmbrăcăminte.

Este acest lucru normal/etic? Încât cineva m-a întrebat deja deşi am un link pe profilul meu și am fost surprins încât nu credeam că oamenii întocmai cumpărau cadouri și lucruri pentru modelele lor preferate.

Pentru cei dintre voi care au o listă de dorințe și au primit cadouri de la fani, ce anume enumerați de obicei și ați configurat-o? Personal, sunt un mare tocilar de cărți și aș fi dincolo de flatat deşi oamenii mi-ar dobândi o mulțime de cărți de lectură. Dar ar trebui să aleg o listă de lucruri care vor sprijini spectacolele mele, ar fi jucăriile și costumele? Sau poate o combinație de „nevoi” practice și „dorințe” distractive? întocmai nu sunt sigur…

Sprijin! se face?!?!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.