Cum continui conversatia?

Forumuri Suport modele videochat Cum continui conversatia?

Participant
    RO

Sunt cu greu în prima lună de camere și lucrurile par să încetinească. Nu m-am determinat să fac încă o numărătoare inversă a nudității publice și nu intenționez să fac show-uri publice pentru o moment (deşi o fac vreodată). In ce perioada vine vorba de chat-ul public, simt că nu mai am lucruri despre care să vorbesc! După aceea încerc să pun interogari aleatorii și, de obicei, nu primesc un răspuns, așa că vorbesc tocmai pentru a evita greierii. Ori asta, ori incep sa dansez sau sa ma intind pentru a „incalzi” pentru grupuri/private. Încerc să mențin lucrurile în mișcare, dar nu vreau să îmi fac un obicei din deconectare ori de câte ori devine incomod și liniștit în camera mea (de obicei am muzică pe fundal). Am experimentat cu jocuri și blitz-uri, dar de obicei nu funcționează just sau este foarte încet. Încerc să nu par indiferent în fața camerei, dar în ultima moment mă simt relativ alene. Ma gandesc sa fac o show ag/g cu un amic (care este si model mfc) si sper sa merite.

Sfaturi sau trucuri pentru a menține camera interesantă? Orice sfat este stimat!

xo

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.