Cum arata o conversatie intre un membru si un model?

Forumuri General Videochat Cum arata o conversatie intre un membru si un model?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Eliza.
    Participant
    none

Buna, Mi se intampla foarte des ca in aceasta activitate sa intalnesc tot felul de membri,uni dintre ei extremi de vorbareti care i-mi spun din prima clipa ce doresc iar alti extrem de tacuti care nu scot nici macar o vorba. Totusi intrebarea mea este,cum va trebui sa arate o conversatie intre un model si un membru? Si ce trebuie sa fac cu membri care intra in camera mea de chat si nu vorbesc,si cu acei membri care vorbesc foarte mult si nu reusesc sa port un dialog cu ei?

Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Buna. Eu cred ca, daca un membru este mai tacut atunci cand intra in camera ta sau atunci cand acceseaza privatul si nu vorbeste,tu ar trebui sa fi prima care ia atitudine si sa faci primul pas,trebuie sa-l intrebi de vorba si sa deschizi un subiect despre ce lucruri il atrag la tine si ce anume la determinat pentru a te alege pe tine din multimea de modele. Un membru care intra in camera unui model si nu vorbeste inseamna ca asteapta sa iei initiativa. Iar un membri care vorbesc foarte mult ar trebui sa te obijnuesti si sa reusesti sa faci fata conversatilor pentru ca altfel i vei pierde ca clienti,Succes

Adela
    Participant
    none

Buna. Eu cred ca, daca un membru este mai tacut atunci cand intra in camera ta sau atunci cand acceseaza privatul si nu vorbeste,tu ar trebui sa fi prima care ia atitudine si sa faci primul pas,trebuie sa-l intrebi de vorba si sa deschizi un subiect despre ce lucruri il atrag la tine si ce anume la determinat pentru a te alege pe tine din multimea de modele. Un membru care intra in camera unui model si nu vorbeste inseamna ca asteapta sa iei initiativa. Iar un membri care vorbesc foarte mult ar trebui sa te obijnuesti si sa reusesti sa faci fata conversatilor pentru ca altfel i vei pierde ca clienti,Succes

Adela
    Participant
    none

Buna. Eu cred ca, daca un membru este mai tacut atunci cand intra in camera ta sau atunci cand acceseaza privatul si nu vorbeste,tu ar trebui sa fi prima care ia comportare si sa faci primul păşit,trebuie sa-l intrebi de vorba si sa deschizi un temă despre ce lucruri il atrag la tine si ce anume la determinat pentru a te selecta pe tine din multimea de modele. Un membru care intra in camera unui model si nu vorbeste inseamna ca asteapta sa iei initiativa. Iar un membri care vorbesc foarte mult ar trebui sa te obijnuesti si sa reusesti sa faci fata conversatilor pentru ca altcum i vei pierde ca clienti,Victorie

Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.