Cred că mi-am stricat șansele de succes…

Forumuri General Videochat Cred că mi-am stricat șansele de succes…

Participant
    RO

Așa că… au fost câteva zile în care am experimentat finddom pe chaturbate și, practic, comandam oamenilor prin preajmă, numindu-i sclavi porcușori/portofeli și lucruri de genul ăsta, și eram tocmai o cățea mică cu o comportare. Ei just, mi-am dat seama că găsirea NU este pentru mine și sunt îngrijorat că i-am speriat pe toată lumea. Am avut deja comentarii despre felul în care mă comportam și m-am simțit rău și încă mă simt rău. Cred că am speriat o mulțime de potențiali cuști. Sunt destul de nou în chaturbate. Până azi, singurele zile pe care le-am văzut la cameră au fost 4/1, 4/4, 4/16, 4/17, 4/18, 4/19, 4/20, 4/21 4 și 4/28. pe 4/21 tot ce am făcut a fost 35 de cenți și pe 4/28 (astăzi) tot ce am făcut a fost 20 de cenți. Cu toate acestea, în acele zile în care am fost, aveam o medie de 11,54 USD pe zi. oh, un alt lucru care m-ar fi dat peste cap în afară de procesul de finddomming în sine: am spus FOARTE cert că am o preferință puternică pentru bbc și cred că asta ar fi putut dezactiva și mulți oameni.

Azi că am decis să aflu că nu este ceașca mea de ceai (mai ales că personalitatea mea din VIAȚA REALĂ este prea drăguță pentru asta!), cred că mi-am stricat șansele de victorie…

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.