Cred că am fost indus în eroare!

Forumuri General Videochat Cred că am fost indus în eroare!

Participant
    RO

OK, si. Dude m-a dus exclusiv la Streamate, mi-a cerut să mă dezbrăc, să sting muzica și după aceea luminile și să fac o mulțime de ipostaze, după aceea m-a rugat să repet întrebările și să le răspund. Păreau interogari menite să-i facă pe oameni să spună lucruri stereotipe rasiste, pe care eu nu le-am făcut, încât nu fac rahatul ăsta. După cum rasele oamenilor cu care m-am culcat și dimensiunea cocoșilor lor. Am răspuns sincer și într-un mod non-fetișist sau non-stereotipic: nu am vorbit despre mărimea cocoșilor partenerilor mei anteriori. Dar sunt îngrijorat că ți-am repetat întrebările în primul rând. Întrebările nu erau întreg rasiste, ci tocmai păreau concepute pentru a obține răspunsuri rasiste. Eram puțin confuz și nu prea mă gândeam in ce perioada i-am urmat instrucțiunile de a le repeta.

ORICUM. Acest videoclip bizar al meu este pe drum să se termine online undeva sau sunt tocmai paranoic? Îmi dau seama că videoclipurile mele sigur vor fi luate și postate la un moment dat… Cred că întrebările ciudate și ciudate sunt cele care mă preocupă cel mai mult. De deopotrivă, sunt extravagant deşi altcineva a avut o experiență similară, aşa încât să putem face schimb de povești despre ce să căutăm.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.