Contact în afara site-ului ???

Forumuri Suport modele videochat Contact în afara site-ului ???

Participant
    RO

Salutare tuturor. Veteranii au necesitate de câteva sfaturi de la tine… Mulțumesc preliminar…
    Asa ca am cunoscut acest model din Romania pe Livejasmin azi 6 luni. Odată cu lucrurile obișnuite, a dezvoltat prietenii (nu știu prietenie sau dragoste). Mai vizitez Europa din cand in cand pentru munca, am de gand sa ma opresc in Romania cateva zile sa o cunosc (tocmai ca sa o vad, nu imi propun altceva deocamdata). L-am întrebat despre asta și pare just și fericit.
    Așadar, putem să ne certăm cu ea și să ne asigurăm că Livejasmin nu-și strica munca? Cred că a fost periculos să ridic această problemă cu tine într-un chat privat, în primul rând, dar livejasmin nu a luat nicio măsură, cred. Aud oameni întâlnindu-se în afara site-ului și tot, faci asta? Este periculos să discutăm despre călătorii pe livejasmin? Cu toate acestea, cred că nu fac nimic împotriva temerilor tale, anume nu voi face chat nud în afara site-ului. să vă dau ID-ul meu de sau ID-ul Skype pe Livejasmin? Va fi sigur pentru ea?
    Mulțumesc.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.